8,60 GBP brutto/h

Dla par Anglia praca bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz 2021 Liverpool UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Liverpool
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca sierpnia 2021
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 00:27

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do tymczasowej pracy w Anglii 2021. Zatrudnienie w Liverpoolu dla par przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem darmowym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Liverpool.

Wynagrodzenie: 8,60 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie, gdzie zadaniem będzie pakowanie słodyczy w zestawy promocyjnej;
  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • aktualnie pakowanie są zestawy z motywem wiosennym oraz mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • możliwość podjęcia od zaraz;
  • otwartość, komunikatywność;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w zakładzie ze stołówką oraz kantyną;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • opcję przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „słodycze Liverpool 06/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-dla-par-od-zaraz-w-liverpool-uk/

ID ogłoszenia: 40560c3526beae7c