9,20 GBP/h + zakwaterowanie

Dla par Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2018 22:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka dla par w fabryce z Birmingham.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Termin: od zaraz – rozpoczęcie od września/października 2018

Miasto:Birmingham, Anglia

Pensja: 9,20 GBP na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • jest to łatwa praca przy linii produkcyjnej gdzie pracownik układa ciastka w stosy po 18 lub 12 sztuk
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości i pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość systemu HACCP
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz na najbliższe 4 miesiące
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • atrakcyjne wynagrodzenie, raz na tydzień wypłacanie pensji na konto walutowe
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach – pary zorganizowane mają osobne pokoje
  • przejrzyste warunki zatrudnienia na podstawie tymczasowej umowy podpisanej za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • ukemployment@fastmail.uk z dopiskiem w nagłówku: „produkcja ciastek Birmingham 09/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-praca-anglia-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-birmingham-2018/

ID ogłoszenia: 7435baa944db38b3