136 DKK/h brutto

Dla par bez języka dam pracę w Danii na produkcji rowerów od zaraz 2021 Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Długość umowy: do końca roku 2021
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 00:36

Od zaraz do końca roku 2021 do podjęcia praca w Danii przy produkcji – montażu rowerów. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Kopenhagi. Pracodawca organizuje na miejscu zakwaterowanie (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kopenhaga

Start: od zaraz

Zarobki: 136 DKK/h brutto

Wakaty: 4

Umowa: do końca roku 2021

Zadania:
Montaż poszczególnych komponentów rowerów i rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej w nowoczesnym zakładzie.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w serwisie rowerowym lub na produkcji taśmowej
– atutem będzie znajomość języka angielskiego
– dyspozycyjność od zaraz na minimum 12 miesięczny kontrakt do końca roku 2021
– szukamy osób pracowitych, bez nałogów, które gotowe są do rzetelnej pracy

Oferujemy:
– odpłatne zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 3500 DKK miesięcznie od osoby + media)
– wspólne pokoje dla par
– zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
– pomagamy na miejscu z wszystkimi formalnościami

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/06/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: rekrutacja2021@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 183600606129b2bd