28 000 SEK

Dla par bez języka dam pracę w Szwecji od zaraz pakowanie kosmetyków, Sztokholm 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: 14 września 2021 01:02

W Sztokholmie dla par pakowaczy oferta pracy w Szwecji przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie dostępne od zaraz i bez znajomości języka szwedzkiego. Zakwaterowanie dla pracowników organizuje pracodawca (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz

Miasto: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 28 000 SEK miesięcznie brutto

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce ze Sztokholmu na produkcji kosmetyków marki premium
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie dokładnej kontroli jakości produktu i pakowaniem
  • konieczne jest przestrzeganie wysokich norm BHP – aktualnie pilnowanie porządku, dbanie o dystans, noszenie odpowiedniego stroju i stosowanie wszystkich dostępnych środków ochronnych (rękawiczek, maseczek, czepków)

Wymagania:

  • zręczność, energiczność, szybkość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – wydane nie dalej niż na 3 miesiące przez głoszeniem aplikacji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na kontro pracownika
  • zatrudnienie tymczasowe na minimum 6 miesięcy
  • szwedzką umowę tymczasową
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego przez czas trwania umowy
  • odpłatne zakwaterowanie w wynajmowanych mieszkaniach – 3500 SEK miesięcznie za miejsce w pokoju jednoosobowym lub 6000 SEK miesięcznie za 2 osobowy pokój dla par

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2021

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 62613bd3920cc09