12,85 € na godz.

Dla par bez języka Holandia praca pakowanie czekoladek od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 września 2021 01:03

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie dla par od zaraz w Amsterdamie na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował czekoladowe pralinki przy linii produkcyjnej, a także przeprowadzał kontrolę jakości oraz paletował już zapakowane kartony.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie z bogatym zapleczem socjalnym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie czekoladek Amsterdam 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 539613f6036d8968