12,85 € na godz.

Dla par bez języka oferta pracy w Holandii pakowanie pralinek od zaraz 2022 Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 02:49

Przy pakowaniu pralinek potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii 2022. Zatrudnienie w Amsterdamie dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,85 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie czekoladowych pralinek przy linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pracownik będzie też paletował zapakowane już kartony.

Wymagania:

  • dostępność przynajmniej do końca sierpnia 2022 albo dłużej;
  • atutem będzie znajomość angielskiego;
  • pracowitość;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Amsterdamie;
  • mile widziane będzie doświadczenie na produkcji żywności.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • bogate zaplecze socjalne.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie czekoladek Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-praca-w-holandii-przy-pakowaniu-pralinek-bez-jezyka-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 4662542870420ef