2150-2650 € brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 02:10

Fabryka kremu czekoladowo-nugatowego z Kolonii zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka. Niemcy praca 2020 na produkcji także dla par. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Termin: planowane rozpoczęcie zatrudnienia od kwietnia 2020 jednak ze względu na pandemię wyjazdy mogą być organizowane również w późniejszych terminach

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych – obsługa urządzeń, pakowanie, dbanie o wysoką jakość
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka motywacja
  • pracowitość, solidność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • chęć do samorozwoju
  • zaangażowanie
  • wypełnianie obowiązków zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • środki ochronne
  • gruntowne szkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro od osoby lub 250 euro od pary w wynajmowanych przez pracodawcę mieszkaniach pracowniczych
  • 3 zmiany
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 1305e8852af48437