160-180 NOK brutto/h

Dla par bez języka praca Norwegia produkcja kosmetyków od zaraz fabryka Bærum

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bærum
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2021 00:53

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Bærum dla Polaków przy produkcji kosmetyków z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bærum.

Wynagrodzenie: 160 – 180 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce przy produkcji z wdrożonymi systemami bezpieczeństwa;
  • zadania są stałe, a będą przydzielane po szkoleniu pracowniczym na podstawie predyspozycji pracownika;
  • obsługiwanie różnych sprzętów oraz urządzeń produkcyjnych, a także pakowanie, kontrolowanie jakości, etykietowanie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • sprawność manualna;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe – wypłatę przelewem na konto pracownika;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, dostępem do świadczeń socjalnych oraz urlopem;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • dodatki oraz premie do wynagrodzenia.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pr/05/21

W związku z aktualnymi przepisami sanitarnymi do pracy przyjmowane są tylko osoby, które już przebywają w Norwegii.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-fabryka-baerum/

ID ogłoszenia: 7226086ad4d4c002