2300-2700 € brutto/mc

Dla par bez języka praca w Niemczech na produkcji detergentów od zaraz fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 31 lipca 2021 01:43

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy taśmociągu z zachowaniem zasad sanitarnych;
  • pracownik będzie wykładał na linię puste opakowania, a także pakował gotowe produkty;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcji oraz etykietowanie itp.;
  • na początku pracownik przejdzie przeszkolenie.

Wymagania:

  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dokładność i szczegółowość;
  • energiczność;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • chęć rozwijania się;
  • pełna samodzielność;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od osoby;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-koln/

ID ogłoszenia: 5976104370b65e01