1780-1980/mc €

Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 5 września 2019 01:31

Od zaraz szukamy osób do pakowania solonych przekąsek w firmie produkcyjnej z Berlina. Oferta pracy w Niemczech 2019 dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza w fabryce na produkcji słonych przekąsek – czipsów, paluszków, orzeszków itp.
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługa maszyny produkcyjnej, pakowanie i kontrola jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • samodzielność, niezawodność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • wielozadaniowość
  • zręczność
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • uczciwego pracodawcę i legalną, niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • na miejscu pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie w 2 osobowym pokoju + media
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki oraz liczne szkolenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 08/Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-berlin/

ID ogłoszenia: 3655d6e8ef5d939b

1 odpowiedź na “Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu przekąsek 2019 Berlin”

  1. Proszę o kontakt 696924008