175 NOK brutto/h

Dla par bez języka praca w Norwegii od zaraz na produkcji napojów Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 września 2021 00:45

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii na produkcji napojów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lillehammer również dla par. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych;
  • zadania zostaną przydzielone po treningu oraz szkoleniu;
  • dbanie o ciągłość produkcji, obsługa urządzeń produkcyjnych itp.;
  • zadania będą wykonywane przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • samodyscyplina;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • norweska umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • odzież służbową;
  • zapoznanie z obowiązkami oraz szkolenie z BHP, stanowiskowe i na maszynach.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-fabryka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 94614de8c737bd2