od 9,80 GBP brutto/h

Dla par bez znajomości języka Anglia od zaraz na magazynie żywności 2021 w Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 20 marca 2021 01:08

Pracodawca z Birmingham szuka magazynierów bez znajomości języka do pracy w Anglii 2021. Zatrudnienie od zaraz dla par na magazynie żywności. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień (dział suchy) na palety z wykorzystaniem ręcznego wózka typu EPT oraz skanera ręcznego;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek oraz kartonów z towarem, np. mleko, makaron, napoje, słodycz itp.;
  • pracownik będzie owijał folią stretchową załadowane palety, a następnie odstawiał je w odpowiednie miejsce na magazynie za pomocą wózka ręcznego albo elektrycznego.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość oraz szybkość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 50 GBP na tydzień od osonby albo 70 GBP na tydzień od pary;
  • wsparcie polskich brygadzistów;
  • możliwość organizacji transportu do UK dla osób, które aktualnie przebywają w Polsce;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 1 GBP = 5,30 PLN;
  • zwrot kosztu wykonania testu na Covid-19.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Magazyn żywności Birmingham 03.2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-anglia-praca-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-zywnosci-w-birmingham-uk/

ID ogłoszenia: 7696054b63fda259