12,61 € na godz.

Dla par bez znajomości języka Holandia praca pakowanie kosmetyków od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: 6/8/10 lub 12 tygodni z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 5 października 2021 01:40

Pracodawca z Rotterdamu szuka od zaraz chętnych Polaków do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Rotterdam.

Wynagrodzenie: 12,61 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pakowanie oraz sortowanie kosmetyków na podstawie zamówienia;
  • praca z wykorzystaniem systemu voice pick w języku polskim.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • sumienność;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu (piątek) na konto bankowe;
  • wspólne zakwaterowanie dla par, a także grup znajomych – okolice Rotterdamu;
  • możliwość skorzystania z odpłatnego transportu z Polski do Holandii;
  • możliwość otrzymania bonusu – łącznie 150 €, czyli 50 € po 5 tygodniach pracy oraz 100 € po 12 tygodniach pracy przy braku żadnych nieobecności;
  • opcja pozostania kierowcą służbowego samochodu oraz bonus, jakim jest telefon Apple IPhone dla kierowców po 5 tygodniach pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 797 401 095

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-rotterdam/

ID ogłoszenia: 662615b1c607d3cf