10,50 € brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca Holandia od zaraz magazyn sklepu internetowego Waalwijk i Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk/Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2021 00:43

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla par na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie w Waalwijk/Tilburgu dla magazynierów bez języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Waalwijk/Tilburg.

Wynagrodzenie: 10,50 € brutto na godz. dla osób powyżej 21 lat i więcej.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego z zabawkami, książkami, odzież itp.;
  • zbieranie oraz kompletowanie zamówień, a także pakowanie i naklejanie etykiet;
  • zadaniem będzie także przepakowywanie zwrotów i przygotowywanie towarów do wysłania;
  • wykonywanie innych prac magazynowych, logistycznych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • elastyczność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • chęć pracy także w weekendy oraz w nadgodzinach;
  • możliwość podjęcia pracy w różnych zakładach, które są oferowane przez agencję;
  • na zakładzie jest obowiązek noszenia czarnych ubrań – mogą być z nadrukami lub napisami.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do pakietu socjalnego;
  • możliwość zawodowego rozwoju, a także podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczeni a w różnych sektorach pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę także dla par i grup;
  • atrakcyjne warunki finansowe z opcją podwyżki po roku do 10,65 € brutto na godz.;
  • dodatkowo płatna praca w godzinach nocnych oraz w nadgodzinach, a także za pracę w soboty i niedziele;
  • przy oddelegowaniu do pokrewnych prac stawka nie będzie mniejsza niż obowiązująca w Holandii, czyli 9,72 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

tnsgroup.pl/zbieranie-zamowien-w-sklepie-internetowym/

ID ogłoszenia: 325606c6070d3b2b