od 14,50 € brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca NIemcy od zaraz na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ingolstadt
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 12 lutego 2022 01:03

Aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ingolstadt.

Wynagrodzenie: od 14,50 € brutto na godz. + premie i dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych zadań na produkcji przy taśmie montażowej – zadaniem będzie montowanie komponentów foteli samochodowych;
  • pracownik będzie także przeprowadzał kontrolę jakości oraz pakował gotowe wyroby do dystrybucji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie na 3 zmiany;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • szczegółowość;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji technicznej;
  • brak uzależnień;
  • zaangażowanie, otwartość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • możliwość wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • zakwaterowanie nawet na okres pół roku w cenie 200 € na mc za pokój;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe kursy językowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być w języku polskim) prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja foteli samochodowych, luty 2022/Ingolstadt

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-produkcja-foteli-samochodowych-ingolstadt/

ID ogłoszenia: 546206a2b59c66a