13,50 € brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie czekoladek od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2022 00:26

Poszukiwani od zaraz pakowacze do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Essen bez znajomości języka dla par przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • powtarzalna praca przy ręcznym pakowaniu pralinek czekoladowych;
  • szybkie tempo pracy przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Essen 01/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-essen/

ID ogłoszenia: 51363ac784ca4eff