2500 - 2650 € brutto/mc

Dla par bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu kawy od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 9 maja 2023 00:11

Przy pakowaniu kawy potrzebne od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla pakowaczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 – 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • ręczne pakowanie zestawów, które składają się ze słoika kawy oraz firmowego kubka;
  • wykonywanie zadań zgodnie z wytycznymi produkcji;
  • zbieranie i pakowanie zestawów tak, aby były gotowe do wysłania do klienta.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • energiczność;
  • dokładność i sumienność;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • pracowitość;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • świadczenia socjalne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zatrudnienie również dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin maj 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-niemieckiego-berlin/

ID ogłoszenia: 45264593e8ed25b7