4800-5100 PLN

Dla par Czechy praca bez znajomości języka od zaraz produkcja oświetlenia samochodowego, Mohelnice 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 01:58

W miejscowości Mohelnice od zaraz także dla par ciekawa praca w Czechach bez znajomości języka przy produkcji oświetlenia samochodowego. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator/ka produkcji oświetlenia samochodowego

Miejsce pracy: Mohelnice, Czechy

Co oferujemy?:

wynagrodzenie ok. 3500 – 3700 zł netto/miesiąc;
czeską, roczną umowę o pracę;
zorganizowane, bezpłatne zakwaterowanie – dla par pokoje 2-osobowe!;
dofinansowanie do posiłków;
pomoc w załatwieniu wszystkich formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
wsparcie polskojęzycznego koordynatora;
możliwość pobierania zaliczek 1000 CZK/tydzień
możliwość uzyskania dodatkowych bonusów do 10 000 CZK

Zakres obowiązków:

montaż, składanie drobnych elementów;
obsługa maszyn produkcyjnych i elektronarzędzi;
zachowanie porządku na miejscu pracy;
kontrola jakości wytwarzanych produktów;

Czego oczekujemy?:

dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy na dłuży okres czasu;
dokładności i staranności przy wykonywaniu powierzonych obowiązków;
mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze produkcyjnym.

Numer kontaktowy (Natalia): 508 024 652

źródło: www.olx.pl/oferta/produkcja-oswietlenia-samochodowego-mohelnice-czechy-CID4-IDF2l4b.html

ID ogłoszenia: 9815ee58ce2ab75a

ilość wszystkich wyświetleń: 1185, dzisiaj: 1