3400 PLN netto/mc

Dla par Czechy praca od zaraz w Pardubicach bez języka na magazynie sprzętu IT

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pardubice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 00:49
  • Wygasa: 17 godzin, 8 minut

Pracodawca z Pardubic szuka od zaraz magazynierów do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Pardubice.

Wynagrodzenie: 3400 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie przyjmowanie towaru, rozładowywanie go oraz załadunek.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • prosta praca;
  • zatrudnienie również dla par;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • możliwość otrzymania bonusu indywidualnego oraz wydajnościowego;
  • podstawa wynagrodzenia to 19 350 CZK brutto na mc z możliwością otrzymania podwyżki po przeszkoleniu;
  • przeciętne wynagrodzenie bez nadgodzin to 3 400 PLN netto na mc;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę;
  • bezpłatny transport z Katowic do Pardubic;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc specjalistów i koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 536 709 801

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/magazynier-lub-operator-produkcji-bez-doswiadczenia-czechy-pary-CID4-IDAVbUu.html

ID ogłoszenia: 1505faec0c819d99