od 9,40 GBP brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka na magazynie żywności od zaraz Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Długość umowy: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany: 9 września 2020 00:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na magazynie hurtowni z żywnością. Zatrudnienie w Birmingham bez znajomości języka dla magazynierów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: od 9,40 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na palety z wykorzystaniem skanera ręcznego oraz ręcznego wózka typu EPT – dział suchy;
  • ręczne załadowywanie zgrzewek oraz kartonów z produktami, np. z mlekiem, makaronami, napojami, ryżem itp.;
  • pracownik będzie owijał folią stretchową załadowane palety i odstawiał je na odpowiednie miejsca w magazynie z użyciem wózka ręcznego.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie oraz nawet podstawowa znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu, ale nie starsze niż 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • dokładne wypełnianie zadań;
  • szybkość;
  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach brytyjskich;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 50 GBP na tydzień od osoby albo 70 GBP na tydzień od pary;
  • wsparcie polskich brygadzistów;
  • możliwość zorganizowania przejazdu z Polski do UK;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, czyli 1 GBP = 5 PLN przy powrocie do Polski.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Magazyn żywności Birmingham 08.2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-na-magazynie-zywnosci-od-zaraz-bez-jezyka-w-birmingham-2020/

ID ogłoszenia: 3835f52406ba0c09