8,60 GBP/h brutto

Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 03:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na produkcji czekolady. Oferta z zakładu produkcyjnego w Luton UK dla par także bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 8,60 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Luton, UK

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna związana z wytwarzaniem czekolady
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • głównym obowiązkiem będzie przygotowywanie nadzienia o różnych smakach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie
  • komunikatywność, zdolność do pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia również przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • dodatkowy deputat w postaci produktów firmowych – maksymalnie do 2 kg miesięcznie
  • płatne zamieszkanie oddalone o 4 km od miejsca zatrudnienia
  • wysokie zarobki oraz dodatkowe premie dla pracowników najlepszych
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 11/2017″.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-od-zaraz-przy-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 6515a08a19d04f1d

ilość wszystkich wyświetleń: 1762, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Anglii bez języka na produkcji czekolady od zaraz Luton”

  1. Witam dałoby rade pracowac od nowego roku wraz z dziewczyna bysmy byli zainteresowani ???