od 9,50 GBP brutto/h

Dla par dam pracę w Anglii bez języka pakowanie perfum od zaraz Londyn 2022

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Długość umowy: do końca czerwca 2022 roku
  • Opublikowany: 9 kwietnia 2022 01:59

Tymczasowe zatrudnienie w Londynie dla par również bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu perfum. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie rozpakowywanie kartonów z perfumami, zrywanie etykiet oraz powtórne ich pakowanie, a także etykietowanie i zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych;
  • pracownik będzie również foliował opakowania i układał je w kartonach.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobry wzrok;
  • szybkie tempo pracy;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe;
  • możliwa wspólna praca dla par;
  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu w cenie 50 GBP na tydzień za pokój albo 80 GBP na tydzień od pary;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „pakowanie perfum Londyn 04/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-perfum-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 286625083127f38f