136 DKK/h brutto

Dla par dam pracę w Danii bez znajomości języka na produkcji zabawek 2019 od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 01:21

Atrakcyjna oferta pracy w Danii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 od zaraz w fabryce z Odense na produkcji przy montażu zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miasto: Odense, Dania

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 136 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • oferta pracy w Danii na produkcji zabawek, pracownik będzie odpowiedzialny za montaż elementów na końcowym etapie
  • obowiązkiem będzie również kontrola jakości i pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania w zależności od zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • sumienność, zaangażowanie, staranność
  • elastyczność
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie pełna mobilność

Zapewniamy:

  • szkolenia w języku polskim
  • wsparcie na miejscu, pomoc w pierwszych dniach przy dopełnianiu formalności, zaaklimatyzowaniu się itp.
  • asystowanie u lekarza
  • pracodawca zapewnia tani kurs języka duńskiego w siedzibie firmy
  • duńską umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 DKK miesięcznie od osoby

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/34/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 8655cfd7b7a32218

ilość wszystkich wyświetleń: 1672, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Danii bez znajomości języka na produkcji zabawek 2019 od zaraz Odense”

  1. MarcinPraca na 23 lipca 2019 @ 03:53

    Dzień dobry.

    Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą. Czy można uzyskać odpowiedź zwrotną, ponieważ na maila sikker2019@exces.com pisaliśmy i nie dostalismy żadnego odzewu, bo bardzo nam zależy z góry dziękujemy.

    moj mail to kantek.marcin@op.pl

    a numer to 731418806