115 DKK/h brutto

Dla par dam pracę w Danii od zaraz pakowanie sera bez języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2017 03:48

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na produkcji przy pakowaniu sera w fabryce z Aalborg. Ogłoszenie pracy w Danii dla par bez znajomości języka duńskiego, pracodawca wymaga natomiast komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce: Aalborg, Dania

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc: 3

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie sera przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych – wagi, taśmociągu oraz maszyny do pakowania
  • osoba zatrudniona będzie dbała o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego komunikwtynie
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zręczność, sumienność
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 2800 DKK miesięcznie
  • przejrzyste warunki pracy
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc przy formalnościach
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy relokacji – na życzenie
  • docelowo stała współpraca i duża możliwość rozwoju

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/57/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 60359ff55ffd66b3