9,95 € brutto/h

Dla par dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 września 2020 00:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Vlijmen dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,95 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków, np. kremów, dezodorantów itp.;
  • pracownik będzie wykładał puste butelki na taśmę, etykietował i dokręcał nakrętki;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pakowanie kosmetyków do opakowań indywidualnych oraz zbiorczych;
  • wykonywanie innych zadań produkcyjnych, magazynowych oraz porządkowych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na trzy zmiany;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność przestrzegania zasad, które panują w zakładzie;
  • możliwość pracy w weekendy i nadgodziny;
  • możliwość podjęcia pracy w różnych oferowanych przez agencję zakładach;
  • w pracy nie wolno nosić makijażu, kolczyków, biżuterii, sztucznych paznokci, rzęs itp.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pracę na warunkach niderlandzkich;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę również dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przy oddelegowaniu do innych zakładów wynagrodzenie nie będzie niższe niż 9,70 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 7045f69f85458ce9