9,50 euro brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji montaż AGD Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz/od stycznia 2016
  • Opublikowany: 10 grudnia 2015 02:24

Oferujemy zatrudnienie w fabryce na produkcji przy montażu dużego AGD w Bremen dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od stycznia 2016 lub od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dużego AGD

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto/h

Start: od stycznia 206, dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy również przed świętami

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmuje się pracami manualnymi polegającymi na montażu elementów do dużego AGD na jednym z etapów produkcyjnych.
  • Zadania wykonywane są szybko i każdorazowo wymagają kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • duża samodzielność
  • zorganizowanie
  • sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podchodzenie do wykonywanych prac

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy pracę
  • nieodpłatny udział w rekrutacji
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro/osoba miesięcznie
  • pracę od stycznia 2016 lub dla chętnych od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Produkcja dużego AGD od zaraz dla par, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-produkcja-dla-par-montaz-agd-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 95056681e05980c0

4 Odpowiedzi na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji montaż AGD Bremen”

  1. witam jestem zainteresowana oferta pracy+48 733 836 310

  2. Jestem zaiteresowana oferta pracy moj mail elzbietatruskawa@o2.pl
    Mam doswiadczenie w pracy za granica podstawy jezyka niemieckiego

  3. Witam prosiła bym o więcej informacji PARA ja 26 chłopak 24 znamy niemiecki i angielski posiadamy własne auto jesteśmy niezależni i gotowi na pełny wymiar godzin oraz dyspozycyjność do pracy od zaraz ! również okres świąteczny prosimy o kontakt pod numerem tel +31 684799180

  4. witam. jestem zainteresowany, mam 25lat, posiadam prawo jazdy kat. B, mój mail: vista862@wp.pl.pozdrawiam.