2000-2500/mc

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji pizzy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 03:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na produkcji dań kuchni włoskiej – pizzy oraz makaronów. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2000 do 3500 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie produkującej włoskie dania gotowe – pizze, makarony
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie ciasta – mieszanie składników, wałkowanie, przenoszenie, dostarczanie składników, krojenie, smarowanie blatów sosem, porcjowanie składników, wypiekane, obsługa pieców, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, zdyscyplinowaniem, motywacja
  • pracowitość
  • optymizm
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane przez pracodawcę zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • opieka rezydenta Polaka
  • opcja podjęcia stałej pracy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na 3 miesiące
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego w postaci premii za wydajność oraz paczek z wyrobami firmowymi

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV, zatytułowanego: „Nr ref. prod/a8/03/19” na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 2375ca09832717a8

ilość wszystkich wyświetleń: 1210, dzisiaj: 1