od 12,85 € brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech 2021 bez języka produkcja batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 marca 2021 01:18

Zatrudnienie w fabryce z Augsburga bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Aktualna od zaraz praca w Niemczech 2021 dla par na produkcji batonów. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z zasad BHP, a także stanowiskowe i z obsługi podstawowych urządzeń;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie sprzętu, dbanie o ciągłość produkcji, dostarczanie surowców oraz pakowanie gotowych produktów itp.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy i innych pracowników;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego, a także podnoszenia swoich kwalifikacji oraz umiejętności;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • rzetelność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych, kadrowych, administracyjnych oraz organizacyjnych;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pełny etat;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-batonow-2021-augsburg/

ID ogłoszenia: 7636054a6e4006ce