1975 € +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kawy od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2020 03:10

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla pakowaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2020

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 1975 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • prosta, nieskomplikowana praca polegająca na manualnym pakowaniu zestawów promocyjnych z kawą i kubkiem
  • pracownik dba o wysoką jakość produktów pakowanych, foliuje, etykietuje i magazynuje gotowe paczki

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca na pełny etat w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia marzec_20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 4615e557cb723e95