13,50 € brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka produkcja deserów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 01:29

Propozycja pracy w Niemczech od zaraz z darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych 2021.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz., a w tym jest 12,50 € stawki podstawowej oraz 1 € dodatku za pracę w warunkach chłodniczych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie różnych urządzeń, a także dbanie o ciągłość produkcji i pakowanie;
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem cyklicznego konserwowania urządzeń (tutaj odbędzie się szkolenie), a także będzie porcjował składniki itp.;
  • dobrej jakości odzież oraz szkolenie zostaną zapewnione przez pracodawcę.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • niemiecką umowę na pół roku;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • odzież służbową do pracy w chłodni oraz środki ochrony indywidualnej;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja deserów, od kwietnia 2021 Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-na-produkcji-deserow-od-zaraz-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 4836065c602835a3