1700 euro brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech na produkcji jogurtów bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2016 01:18

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla fabryki mleczarskiej na produkcji jogurtów, serków, itp. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Kolonii. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji jogurtów
Miasto: Kolonia, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości poprawności procesów produkcyjnych oraz dbanie o odpowiednią jakość składników
  • dbanie o ciągłość produkcyjną, zgłaszanie nieprawidłowości
  • pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • zdolność do pracy w dynamicznym tempie
  • otwartość, komunikatywność
  • bezkonfliktowość
  • samodzielność
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • pracę dla par
  • ubezpieczenie
  • gwarancja odprowadzania wszelkich świadczeń
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 300 euro za miesiąc od pary lub od singli miesięcznie 200 euro
  • wprowadzenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość zatytułowaną: „Praca w Niemczech na produkcji serków, Kolonia” wraz z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-jogurtow-kolonia/

ID ogłoszenia: 55957cfcb172b1c1

ilość wszystkich wyświetleń: 820, dzisiaj: 1