168,80 NOK brutto/h

Dla par dam pracę w Norwegii bez języka na produkcji słodyczy od zaraz Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:32

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na produkcji słodyczy. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla par w Stavanger. Zatrudnienie od grudnia do końca lutego 2017.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Zarobki: 168,60 NOK brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od grudnia do końca lutego 2017

Obowiązki:

  • praca fizyczna na produkcji słodyczy
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą procesów produkcyjnych, dbaniem o ciągłość produkcyjną oraz obsługą maszyn
  • zadaniem będzie sortowanie oraz pakowanie wyrobów
  • pakowanie i zabezpieczenie pudełek

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju i podwyższania kwalifikacji
  • dyspozycyjność od zaraz do końca lutego 2017
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • bezkonfliktowość i pozytywne podejście
  • brak nałogów
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na produkcji żywności lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego, np, jako technolog żywności
  • możliwość pracy w święta oraz w nowy rok

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • okres próbny będzie trwać 3 miesiące
  • pracę na stałe dla osób najsumienniejszych
  • udział w tanim kursie językowym
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany kontakt:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net

Drodzy kandydaci, prosimy o zatytułowane wiadomości: Nr. ref.: pr/080/2016.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/stavanger-dla-par-oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-slodyczy-bez-jezyka-2017/

ID ogłoszenia: 495583f07fa4cc41