156,60 NOK brutto/h

Dla par dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu czekoladek bez języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 marca 2022 02:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych przy linii;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • ręczne pakowanie do plastikowych opakowań;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć wykonywania pracy manualnej;
  • zaangażowane wypełnianie zadań;
  • brak nałogów;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • odzież pracowniczą;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – ubezpieczenie, płatny urlop, premie i dodatki;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-czekoladek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6636241ff623e13c