124,60 DKK/h brutto

Dla par Dania praca 2018 bez znajomości języka pakowanie wędlin od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 17 czerwca 2018 21:46

Pilnie szukamy par do podjęcia pracy w Danii przy pakowaniu wędlin na produkcji. Propozycja zatrudnienia w Kopenhadze od zaraz dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Rozpoczęcie pracy w Danii: od zaraz

Miasto: Kopenhaga, Dania

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się w fabryce mięsnej a głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie wędlin krojonych
  • obowiązkiem pracownika będzie także dbanie o wysoką jakość
  • jest to praca taśmowa w hali z niską temperaturą

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • zmotywowanie
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • aktualne badania z sanepidu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie uczciwej umowy
  • pełny etat
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • uniform do pracy oraz niezbędne środki ochronne
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie, koszt miesięczny to 4500 DKK od osoby
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/38/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 835b2641236b846