122,45 DKK/h

Dla par fizyczna praca w Danii bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 02:07

Od zaraz zatrudnimy do fizycznej pracy w Danii Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z Aarhus dla par przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Pensja: 122,45 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • poszukujemy osób do fizycznej pracy przy sortowaniu ubrań używanych
  • zadania wykonywane będą przy taśmie oraz na stołach

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem – uczuleń, alergii, problemów z płucami
  • szybkość, energiczność, zaangażowanie
  • zręczność
  • sprawny wzrok
  • mile widziana umiejętność rozróżniania materiałów
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dobre i uczciwe pieniądze
  • pracę w stałych godzinach
  • międzynarodowy zespół
  • wsparcie koordynatora – współpracownika polskojęzycznego
  • na życzenie możliwość zorganizowania zakwaterowania płatnego w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby w wynajmowanych mieszkaniach

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/08/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 175c50d9252b34c