122,45 DKK/h

Dla par fizyczna praca w Danii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Aarhus 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 27 stycznia 2020 02:22

Od zaraz zatrudnimy chętnych również bez znajomości języka do sortowania odzieży używanej w Aarhus. Ogłoszenie fizycznej pracy w Danii dla par z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Pensja: 122,45 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna prac a w sortowni odzieży używanej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sortowanie ubrań pod kątem jakościowych
  • praca wykonywana jest manualnie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków i ścisłe stosowanie się do zasad BHP
  • brak problemów z nałogami
  • dobre zdrowie
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność, szybkość

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • legalną umowę duńską – zostanie podpisana na miejscu w dwóch egzemplarzach polskim oraz duńskim
  • pracę w sztywnych godzinach systemu jednozmianowego
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/06/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2020@post-online.dk

ID ogłoszenia: 7645e27791fd0a33

3 komentarze na “Dla par fizyczna praca w Danii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Aarhus 2020”

  1. Hinio41321 na 30 stycznia 2020 @ 13:28

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą od zaraz.interesują mnie także inne prace na terenie Dani.Posidam duże doświadczenie na produkcji przy obsłudze maszyn i lini produkcyjnych oraz przy kontroli i pakowaniu produktów.Jestem pracowity i bardzo rzetelny poświęcam się pracy w 101%.
    Proszę o kontakt telefoniczny na nr +48 512596750
    Marcel Kalkstein

  2. Hubert B na 6 lutego 2020 @ 17:23

    Dzień dobry, razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą w Danii.
    Proszę o kontakt 1995b.hubert@gmail.com lub telefonicznie 886 558 618.
    Pozdrawiam

  3. przemekwieckowski na 14 lutego 2020 @ 10:01

    Witam razem z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca w dani możliwość wyjazdu z dnia na dzień 695 268 523