12 euro brutto/h

Dla par, grup Niemcy praca na magazynie art. spożywczych bez języka od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2022 00:40
  • Wygasa: 4 dni, 7 godzin

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Monachium poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech od zaraz na magazynie art. spożywczych. Oferta bez języka dla par i grup przy kompletowaniu zamówień.

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) dla niemieckiego klienta poszukuje pracowników magazynowych z artykułami spożywczymi.

Miejsce pracy: Monachium

Praca dla par, grup, singli

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Twoje obowiązki:

Proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska.
kompletowanie zamówień.
praca ze skanerem.
odbieranie i rozkładanie towaru.
przygotowywanie produktów do realizacji zamówień.
pakowanie.

Czego od Ciebie oczekujemy:

chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium.
nie wymagamy znajomości j. obcego.
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
punktualność i rzetelność w pracy.

Pracodawca oferuje:

umowę o pracę na czas określony : pełny etat.
bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą.
stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%, miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę )
BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.
szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.
zwrot kosztów dojazdu do pracy 97 euro miesięcznie.
gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.
praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) – zgodnie z grafikiem.
opieka koordynatora w j. polskim.
zameldowanie na terenie Niemiec.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV lub do kontaktu telefonicznego pod nr:

+48 796 662 292/ +48 530 088 891/ +48 691 839 554/ +48 570 935 868/ +48 530 009 940/ +48 74 300 00 15

ID ogłoszenia: 19362ece87ab674f

ilość wszystkich wyświetleń: 28, dzisiaj: 1