do uzgodnienia

Dla par Holandia praca na magazynie od zaraz pakowanie odzieży bez języka Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 00:21

Magazyn odzieżowy z Woerden rekrutuje pracowników do pakowania i etykietowania nowych ubrań. Oferta pracy w Holandii dla par od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Woerden

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace na magazynie odzieżowym
  • składanie oraz pakowanie nowej odzieży
  • odpowiednie metkowanie oraz etykietowanie
  • montaż alarmów w postaci klipsów oraz stickerów
  • inne prace magazynowe również mogą zostać zlecone

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy pomiędzy kwaterą a magazynem
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę również dla par
  • wsparcie na miejscu w kwestiach urzędowych, np.: przy założeniu numeru sofi – BSN
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • częściowy zwrot kosztów zakwaterowania
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarza

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę:

Uwaga! Dostępne są również prace na innych magazynach, np. z wędlinami, owocami czy słodyczami!

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-na-magazynie-dla-par-bez-jezyka-woerden-przy-pakowaniu-odziezy/

ID ogłoszenia: 91156ae2852a71d7

2 Odpowiedzi na “Dla par Holandia praca na magazynie od zaraz pakowanie odzieży bez języka Woerden”

  1. Ta oferta jest również godna uwagi. Wyrażam gotowość do wyjazdu i współpracy.
    Kontakt: 782291580

  2. michgaj657 na 11 lutego 2016 @ 14:07

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt. Pozdrawiam