11,50 euro brutto/h

Dla par na magazynie z zabawkami oferta pracy w Niemczech Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Berlinie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie kompletowaniem zamówień na magazynie
  • przygotowywanie towarów na potrzeby sklepów oraz klientów indywidualnych
  • praca za pomocą skanera ręcznego
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • przynajmniej średnie wykształcenie
  • pracowitość
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy, terminowość
  • samodzielność, zaangażowanie, wielozadaniowość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie i wprowadzenie w zadania
  • szkolenie z zakresu BHP oraz systemu informatycznego
  • zamieszkanie odpłatne, koszt miesięczny to 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 3 miesiące z możliwością przejścia na stałą umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszany do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „magazyn-07/2017, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zabawek-berlin/

ID ogłoszenia: 311595c2bd51b760