10,80 euro brutto/h

Dla par Niemcy praca bez języka od zaraz przy pakowaniu kosmetyków Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 03:49

Propozycja zatrudnienia dla par w Kolonii od zaraz na produkcji przy pakowaniu kosmetyków do makijażu. Oferujemy pracę w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz
Miejscowość: Kolonia, Niemcy
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 10,80 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie odbywa się w firmie produkujących kosmetyki do makijażu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie oraz kompletowanie zestawów promocyjnych
  • gotowe towary należy odpowiednio ustawić na paletach i przygotować do magazynowania

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do współpracy z innymi pracownikami

Zapewniamy:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • pensje wypłacane w ustalonym wcześniej terminie
  • pracę dla par
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu, koszt miesięczny to 200 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowacz kosmetyków, Kolonia 2017”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 67658e95f9caaae9