ok. 12,25/h € + dodatki

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 03:41

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce z Augsburga na produkcji batonów czekoladowych. Atrakcyjna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka, doświadczenie mile widziane.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: około 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • na początek łatwe prace pomocnicze typu pakowanie, kontrola jakości i inne zadania powtarzalne przy taśmie
  • pracodawca zapewnia szkolenia, które pozwolą na rozwój i wykonywanie coraz bardziej zaawansowanych prac, np: obsługiwanie maszyn

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, solidność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • optymizm i szybkość w nawiązywaniu pozytywnych relacji
  • mile widziane będzie doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym za 150 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja batonów Augsburg” należy przesłać drogą elektroniczną wraz z załączeniem CV, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-batonow-od-zaraz-dla-par-augsburg/

ID ogłoszenia: 4645dd11ad2b3dc5

1 odpowiedź na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Augsburg”

  1. damian1231313 na 4 stycznia 2020 @ 20:28

    Jeżeli oferta nadal jest aktualna . Proszę o kontakt . Chodzi o pare mamy doświadczenie na produkcji wędlin : 782303480