10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 05:52

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie dla 4 par w fabryce z Kolonii od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione jest za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zarobki: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 8

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji batonów  czekoladowych
  • zadania będą zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – np. przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie czy paletowanie

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • badania z sanepidu do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej umowie podpisanej bezpośrednio z pracodawcą – bez pośredników
  • początkowo umowę próbną z opcją przedłużenia
  • wyjazdy w dwóch turach – 2 pary podejmą pracę od zaraz, kolejne 2 pary po nowym 2018 roku
  • darmowe zamieszkanie w 2 osobowych pokojach – jeden na parę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 12/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 5365a2da4eedac2c

ilość wszystkich wyświetleń: 2504, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Köln”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana wraz z partnerem powyższą ofertą. Podaję numer kontaktowy +48 515 443 713.
    Z poważaniem,
    Suzana

  2. jacusia675 na 17 grudnia 2017 @ 21:57

    Witam.Jestem zainteresowana i gotowa do pracy od zaraz nr kontaktowy +491791634146