13,50€/h +zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji deserów od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 04:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych w nowoczesnej fabryce.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy i dodatek w wysokości 1,50 do każdej godziny za pracę w chłodni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • monotonna i powtarzalna praca taśmowa na produkcji deserów mrożonych
  • zadania wykonywane są na hali przy niskiej temperaturze – pracodawca zapewnia odpowiedni uniform
  • obowiązkiem będzie dbanie o wysoką jakość, porcjowanie składników, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zręczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodzielność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • uniform służbowy
  • gwarantowana liczba godzin pracy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w mieszkaniach pracowniczych
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produkcja deserów, od sierpnia 2020 Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-deserow-berlin/

ID ogłoszenia: 9535f38f4b64fd44