2300-2700 € brutto/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka produkcja detergentów od zaraz Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 marca 2021 00:34

Na produkcji detergentów potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2300 – 2700 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10 osób (5 par).

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji detergentów do sprzątania oraz prania;
  • pracownik będzie wykładał puste opakowania na taśmę, a także nadzorował ich napełnianie, obsługiwał urządzenia, dbał o ciągłość produkcji, przeprowadzał kontrolę jakości.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • zaletą będzie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze;
  • próbną niemiecką umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € na mc od pary.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim albo polskim należy wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2021

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-detergentow-koln/

ID ogłoszenia: 833604b857f061b0