1980-2180 €/mc

Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 03:03

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech skierowane dla par przy pakowaniu przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2020

Wynagrodzenie: od 1980 do 2180 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce spożywczej przekąsek solonych – czipsów, krakersów, paluszków
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości, obsługę maszyn i pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zręczność, pracowitość, energiczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od maja 2020

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę – pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie w 2 osobowych kwaterach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 05/Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 9685ea4ac8a99883