1500 euro/mc brutto

Dla par Niemcy praca na produkcji herbat Düsseldorf bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 03:34

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka do pracy w Niemczech na produkcji herbat owocowo-ziołowych. Oferta z Düsseldorfu dla Polaków przy przygotowywaniu mieszkanek z suszu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji herbat

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • przygotowywanie mieszanek zgodnie z recepturą
  • bardzo dokładne odmierzanie składników
  • inne zadania polegać będą na pakowaniu gotowych herbatek oraz obsługiwaniu maszyn produkcyjnych
  • zadania wymagają przeprowadzania kontroli jakości

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dynamiczne tempo pracy, energiczność
  • skrupulatność i postępowanie zgodnie z zasadami

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia, umowa o pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem i dostępem do pakietu socjalnego
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • w cenie 200 euro zorganizowane jest zakwaterowanie, dla par zapewniony jest większy pokój za 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji herbat, Düsseldorf 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-produkcja-herbat-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 74456d02c5fefa20

ilość wszystkich wyświetleń: 998, dzisiaj: 1

6 Odpowiedzi na “Dla par Niemcy praca na produkcji herbat Düsseldorf bez znajomości języka”

  1. michas0315 na 29 lutego 2016 @ 11:41

    Witam serdecznie
    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą
    Jesteśmy pracowici,odpowiedzialni i powierzone nam zadania wypełniamy
    z należytą dokładnością.
    Bardzo zależy nam na pracy
    Proszę nam zaufać a na pewno nie zawiedziemy.
    Pozdrawiamy serdecznie i czekamy z niecierpliwością na kontakt
    Z poważaniem Michał i Alina

  2. michas0315 na 29 lutego 2016 @ 11:46

    502905524

  3. Barbara O. na 29 lutego 2016 @ 16:21

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy.

  4. Witam jestem zainteresowany oferta tel.517940655

  5. michas0315 na 6 marca 2016 @ 18:30

    502905534

  6. jeromrothen na 8 marca 2016 @ 10:22

    Jestem zainteresowany. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w branży automotive na linii produkcyjnej. Paweł Gawroński tel. 531 336 426.