1800 euro brutto/mc

Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji zabawek bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:56

Propozycja zatrudnienia w Monachium od zaraz na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Niemcy praca dla par również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Monachium, Niemcy
Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • montaż zabawek na jednym z etapów produkcyjnych
  • pracownik ma do dyspozycji narzędzia ręczne
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie zabawek, które spełniają normy jakościowe
  • proste i powtarzalne prace

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • płatne mieszkanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu w cenie 350 euro od pary lub 250 euro od osoby
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace wraz z ubezpieczeniem i odprowadzaniem składek
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych z aktualnymi danymi kontaktowymi, na adres:

  • Leiharbeiter2017@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-zabawek/07/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-zabawek-dla-par-monachium/

ID ogłoszenia: 535952609a8a820

ilość wszystkich wyświetleń: 164, dzisiaj: 2

4 Odpowiedzi na “Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji zabawek bez języka Monachium”

  1. Monika 1234 na 1 lipca 2017 @ 12:21

    Dwie pary gotowe do podjecia pracy. Moj mail. monia-bp@wp.pl.Pozdrawiam.

  2. Para gotowa do podjęcia pracy.
    Doswiadczenia w przcy zagranicznej.
    jęz. Angielski (C2), Niemiecki (A1).
    Prosze o wiadomość na: serban63@gmail.com

  3. witam proszę o kontakt jestem zainteresowany pracą w tej firmie e-mail dawid.majewski1995@wp.pl proszę o odpowiedz.

  4. martynacz213 na 18 lipca 2017 @ 11:05

    Witam para gotowa do podjęcia pracy Moj email martynaczapiewska213@wp.pl