163,84 NOK brutto/h

Dla par Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie sera od zaraz w Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 lutego 2021 00:48

W fabryce ze Stavanger potrzebni pakowacze bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz dla par przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 163,84 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na miejscu konieczne będzie przejście badań do pracy z żywnością – badania są darmowe;
  • na początku pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze z zakresu zadań, BHP oraz obsługi maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielna obsługa urządzeń produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy zmianowej;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • norweską umowę wraz z ubezpieczeniem, urlopem i dostępem do świadczeń socjalnych;
  • na miejscu możliwość wzięcia udziału w tanim kursie językowym.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-sera-stavanger-2021/

ID ogłoszenia: 124602fbc639bc45