12,50 € brutto/h

Dla par od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji napojów Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2021 02:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji napojów. Zatrudnienie w Hadze dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz. + premie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem oraz czyszczeniem urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • pakowanie produktów na końcowym etapie produkcji.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące, a potem pomoc w znalezieniu własnego mieszkania;
  • przeszkolenie wdrażające;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego koordynatora lub tłumacza;
  • po 3 miesiącach możliwość podjęcia pracy bez pośrednictwa agencji.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z podaniem z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 2021

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-holandii-przy-produkcji-napojow-od-zaraz-dla-par-haga-2021/

ID ogłoszenia: 10861167f8f59e6d