2250-2750 € brutto/mc

Dla par od zaraz Niemcy praca bez języka na produkcji kremu czekoladowego w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 01:13

Pracodawca z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pacy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce dla par bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja:  Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 – 2750 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP;
  • pracownik musi również przejść trening pod okiem koordynatora;
  • do zadań pracownika będzie należało: pakowanie, obsługiwanie urządzeń, przynoszenie surowców, kontrolowanie jakości, dodawanie składników itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • energiczność;
  • chęć wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • pracę w systemie trzyzmianowym – 40 godzin w tygodniu;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € za pokój dla par albo 150 € na mc za pokój jednoosobowy;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 07/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 8660d9bbca590a2